Pomáháme firmám podnikatMARENT DEMOLICE s.r.o.

Typ činnosti : obchod, služby
Obor činnosti : doprava
WWW : www.marentdemolice.cz
------------------------------------------------------------

Předmět podnikání

Společnost MARENT DEMOLICE s.r.o. se zabývá stavební činností v oblasti demolic, recyklací a třídění, a jelikož vlastní rozsáhlý a kvalitní strojový park nabízí zhotovení komplexních zemních prací.

Demolice zděných, betonových i železobetonových objektů provádíme s využitím specializované stavební mechanizace. Vlastníme dva demoliční stroje Caterpillar s dosahem 25m a širokým sortimentem demoličních nůžek a hydraulických kladiv. Výhodou strojních demolic je univerzálnost, rychlost a v neposlední řadě i cena.

Naše společnost disponuje širokým sortimentem vybavení pro recyklace a třídění stavebních sutí, betonu, železobetonu, kamene a dalších materiálů, které lze touto technologií zpracovávat. Všechny mobilní drtiče i třídiče máme od jednoho výrobce, kterým je společnost McCloskey. Na trhu mobilních technologií si drží tato značka dlouhodobě vedoucí postavení díky své robustní a bezpečné konstrukci. Všechna zařízení jsou osazena motory Caterepillar.

Ve skupině Makar Group působí také půjčovna stavebních strojů Marent. Půjčovna je specializovaná na stavební stroje přední světové značky Caterpillar. Nabízíme Vám kompletní službu, která spočívá v individuálním přístupu, dostupnosti strojů a v odborném servisu. K okamžitému zapůjčení máme více než 120 stavebních strojů Caterpillar.

Využívané oblasti SW Helios Orange

 Ekonomika
 Styk se zákazníky
 Lidské zdroje
 Doprava

Speciální řešení

Pro majetkově propojenou firmu Půjčovna Marent byla realizována uživatelská úprava modulu Doprava pro účely půjčovny stavebních strojů.Úprava spočívala především v podpoře výpočtu nájemného (půjčovného) a podpoře tisku smluvních dokumentů.

Naši partneři:

Asseco Solutions
Gatema IT a.s.
Celní software s.r.o.
I.S.T. spol. s r.o.

 

Telefon: 474 334 468
Hotline HELIOS: 474 334 531
Technická podpora: 474 334 454
Kontaktujte nás

GDPR:

Smlouva o zpracování osobních údajů a Sdílení dat
Směrnice bezpečnost počítačové sítě a ochrana osobních údajů

 

©2023 ECOdate s.r.o. Všechna práva vyhrazena.