Pomáháme firmám podnikatHelios Orange ve vlaku

6. setkání uživatelů a příznivců IS Helios Orange Orange se konalo 15.6.2005 v nezvyklém prostředí historického motorového vlaku.

 


Motorový vůz M131.1280

Účastníci setkání se sešli na nádraží Kadaň město. Zde již čekala historická motorová souprava složená z "Hurvínka" M131.1280 a přívěsného vozu BDlm. Tyto motoráčky se vyráběly v padesátých létech minulého století a zajišťovaly dopravu na lokálních tratích v celém tehdejším Československu. Mnozí účastníci setkání si zavzpomínali na dobu minulou, kdy s nimi pravidelně cestovali.
Vláček po 13.00 hodině vyjel do Krásného Dvora. Trať doupovské lokálky nejdříve sleduje tok řeky Ohře. Po několika kilometrech se od ní odpoutá a po delším stoupání se přiblíží k Doupovským horám. Ve Vilémově se trať větví. Jedna část pokračuje směrem k Radonicím. My pokračujeme po trati směrem na Kaštice. Po 40 minutách jízdy jsme dorazili do cíle, do Krásného Dvora.

 


Helios Orange

Během několika minut se motorový vůz změnil na přednáškový sál. Na stěny byly umístěny LCD monitory, byl zprovozněn zdroj napětí 220 V z autobaterie.
Účastníci byli seznámeni s novinkami, které mohli najít v Heliosu v průběhu letošního roku, ale i s těmi, které se plánují na červenec 2005.

Prezentace novinek byla doplněna obchodní informací. Dnem 15.června 2005 společnost ECOdate začíná obchodní akci LÉTO 2005.
- Akce "O prázdninách o 15% levněji"
sleva 15% na nákup licence SW Helios Orange pro obchody zrealizované od 15.června do 31.srpna 2005.
- Sleva pro firmy přítomné na této akci,
sleva 5% na nákup licence SW Helios Orange pro obchody zrealizované od 15.června do 31.srpna 2005.
15% + 5% = 20%

 zámek Krásný Dvůr

Po informacích o programu Helios Orange následovala prohlídka zámku Krásný Dvůr známého i z filmů "Konec starých časů" a "Konec básníků v Čechách".

 


Cesta zpět

I takový romantický záběr lze ulovit nedaleko Kadaně. Počasí nás během odpoledne několikrát postrašilo zamračenou oblohou, ale konec dne se již nesl v prosluněné náladě. Další fotografie z akce jsou v následujícím odkazu na archivní soubor.

 

soubor ke stažení

Video ze setkání

soubor ke stažení

zámek Krásný Dvůr

soubor ke stažení

Motorový vůz M131

soubor ke stažení

Historie doupovských lokálek

soubor ke stažení

Naši partneři:

Asseco Solutions
Gatema IT a.s.
Celní software s.r.o.
I.S.T. spol. s r.o.

 

Telefon: 474 334 468
Hotline HELIOS: 474 334 531
Technická podpora: 474 334 454
Kontaktujte nás

GDPR:

Smlouva o zpracování osobních údajů a Sdílení dat
Směrnice bezpečnost počítačové sítě a ochrana osobních údajů

 

©2023 ECOdate s.r.o. Všechna práva vyhrazena.