Pomáháme firmám podnikatHELIOS iNuvio

Informační systém - ERP - HELIOS

HELIOS iNuvio je nejrozšířenější podnikový informační systém v segmentu středně velkých společností v ČR. Poskytuje dokonalý a aktuální přehled o situaci společnosti, automatizuje rutinní operace, zefektivňuje provoz a snižuje náklady. Systém HELIOS iNuvio se vyznačuje velkým množstvím užitečných vlastností a funkcionalit, které jeho uživatelům usnadňují a zefektivňují jejich práci. Mezi ně patří například jeho komplexnost, přizpůsobitelnost a také řada oborových specializací. Díky komplexnosti a modularitě HELIOSu mohou uživatelé pracovat se všemi svými daty, ať se týkají kteréhokoli firemního procesu.

HELIOS iNuvio je vystavěn na bázi vícevrstvé architektury klient/server. Použitým databázovým strojem je Microsoft SQL Server. To zajišťuje systému větší bezpečnost dat, stabilitu a rychlost přístupu k požadovaným informacím.
HELIOS iNuvio je datově otevřený a tak lze přímo v systému zobrazit strukturu ukládaných dat a jejich formát. To umožňuje propojení dalších komplementárních aplikací jiných dodavatelů se systémem HELIOS.

Uživatelský interface

HELIOS iNuvio má jednoduché a komfortní ovládání směrem k uživateli. Minimální množství ovládacích prvků používané konzistentně v celém systému zajišťuje přesnou orientaci a jistotu práce se systémem pro všechny jeho uživatele.
Důležitou funkcionalitou systému HELIOS iNuvio v oblasti uživatelského rozhraní jsou tzv. uživatelské editory, které u vybraných oblastí umožňují uživatelsky přizpůsobit vzhled zadávacího formuláře, stanovit mandatorní pole a hlídat jejich vyplnění. To umožňuje zvýšit uživatelský komfort a efektivitu práce se systémem.

Schéma HELIOS iNuvio

soubor ke stažení

Naši partneři:

Asseco Solutions
Gatema IT a.s.
Celní software s.r.o.
I.S.T. spol. s r.o.

 

Telefon: 474 334 468
Hotline HELIOS: 474 334 531
Technická podpora: 474 334 454
Kontaktujte nás

GDPR:

Smlouva o zpracování osobních údajů a Sdílení dat
Směrnice bezpečnost počítačové sítě a ochrana osobních údajů

 

©2022 ECOdate s.r.o. Všechna práva vyhrazena.