Pomáháme firmám podnikatBylo to takové příjemné odpoledne.

Kolem jedné hodiny po poledni začal zámek v Klášterci nad Ohří ožívat příchozími, kteří nepatřili mezi běžné turisty. Jejich cílem bylo Setkání uživatelů a příznivců informačního systému Helios Orange.

 


První přednáška byla určena především těm, kteří nemají s programem žádné, či pouze malé zkušenosti. V hodinové prezentaci se posluchači dozvěděli základní informace o každém modulu, případně nějakou detailní informaci o výjimečných vlastnostech.
Druhá skupina účastníků se mezitím při prohlídce zámku seznamovala s více jak dvěstěletou historií výroby porcelánu v Čechách.


Vstup do EU ovlivnil většinu podnikatelských subjektů. Především v oblasti daní a cel došlo k významným změnám. O tom, jak tyto změny řeší Helios Orange měli možnost se účastníci dozvědět v druhé přednášce. Názorně jim bylo předvedeno, jak se vytváří hlášení DPH, souhrnné hlášení a hlášení intrastat.


Následovalo losování o modul Intrastat resp. CRM. Naše asistentka z osudí vytáhla vizitku zástupce firmy Energetické opravny Prunéřov.

Mezitím bylo ve vedlejším salónku připraveno občerstvení. Součástí občerstvení byla i ochutnávka kvalitních vín z celého světa. Podle spotřeby chutnalo nejvíce bílé víno Pálava z mikulovské oblasti a SHIRAZ Mataro Grenache z Austrálie.


O rozkvět Klášterce nad Ohří se v minulosti zasloužil rod Thunů. Návštěva hrobky rodu Thunů patřila mezi zajímavé zážitky. Tísnivý pocit, který na člověka dopadne, se však nemohl za denního světla plně rozvinout. I tak byl výklad ředitele zámku k rodokmenu Thunům velice zajímavý.
Vydařenou akci účastníci zakončili výstupem na zámeckou věž.


Naši partneři:

Asseco Solutions
Gatema IT a.s.
Celní software s.r.o.
I.S.T. spol. s r.o.

 

Telefon: 474 334 468
Hotline HELIOS: 474 334 531
Technická podpora: 474 334 454
Kontaktujte nás

GDPR:

Smlouva o zpracování osobních údajů a Sdílení dat
Směrnice bezpečnost počítačové sítě a ochrana osobních údajů

 

©2023 ECOdate s.r.o. Všechna práva vyhrazena.