Pomáháme firmám podnikatBezpečné zálohování Vašich dat

Stále se setkáváme s tím, že naši klienti nezálohují data, nebo spoléhají na občasnou kopii do jiného adresáře na tom samém disku nebo na tom samém serveru…

Co se stane, když dojde k poruše zařízení, kam nyní zálohujete? Máte druhou kopii? Jak je stará poslední záloha dat druhé záložní kopie?

Nemusíme čekat na extrémní události typu požár, bouřka, vytopení nebo přepětí v síti. Nejčastěji se setkáváme se smazáním nebo zablokováním celé sítě útokem ransomware, když někdo ve firmě tvrdohlavě kliká na přílohy nebo odkazy v podezřelém - neznámem emailu.

Opakovaně se nám stalo, že se na nás obrátí klient s žádostí o rekonstrukci dat, protože přišel o veškerá data v HELIOSu za několik posledních let. Málo platné, že zálohy byly na vedlejším NAS serveru, který je ale také zničený. Jsou to smutné příběhy, pro naše klienty často s nevyčíslitelnou škodou vzniklou ztrátou dat… Někteří správci sítě jsou nepoučitelní nebo jen hloupě riskují…dokud se to nestane jim.

Je doporučené provádět zálohy kromě uložiště ve vlastní síti ještě například na TRVALE NEZAPOJENÉ externí médium a/nebo do cloudového úložiště - mimo Vaší síť , budovu, firmu.

ERPORT Backup, to je špičková technologie pro zabezpečení Vašich dat.

S ERPORT Backup zálohujete na nejmodernějších technologiích v plně redundantních a zabezpečených datacentrech na území České republiky. Služba je postavena jen na tom nejkvalitnějším: servery od VMware, produkty a služby Veeam, Microsoft jako dodavatel systémového softwaru (OS a SQL), hardwarové vybavení a infrastruktura od Hewlett Packard Enterprise, Cisco a EMC.

Proč využít ERPORT Backup?

• Služba je určena pro bezpečné zálohování dat s garantovanou dostupností 99,99%, podpora provozu 24/7/365
• Profesionální zázemí-TIER3+ (TTC Marconi DC2, DC Nagano, DC Tower - ČRA)
• K zálohám máte neustálý přístup, nezáleží, kde se nacházíte, zkrátka odkudkoliv a kdykoliv.
• Všechna zálohovaná data jsou samozřejmě zašifrována a bezpečně uložena na území ČR.
• Data můžete stahovat rychlostí až 10 Gbps.
• V rámci této služby je k dispozici diskový prostor (minimálně 500 GB) v datovém úložišti. Můžete bezpečně ukládat jakákoliv data nejen zálohy databází ze systému HELIOS.


ZÁLOHUJTE BEZPEČNĚ A SVOBODNĚ

500GB dat

1 virtuální server

+ licence Veeam a cloudconnect

cena od 950,- Kč bez DPH / měsíc


Disaster Recovery

Je vaše podnikání závislé na IT? Pak je služba Disaster Recovery ideální právě pro vás. Představte si situaci, kdy vaše servery v kanceláři někdo zašifruje, ukradne, zachvátí je požár, utopí je voda nebo se jednoduše pokazí. V tu chvíli nastupuje služba Disaster Recovery, která vám dovolí obnovit provoz vašeho IT z datacentra a mít jej takto až do opravení serverů v kanceláři.
Pro další informace nebo cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Další informace najdete také přímo na webu Zálohování do Cloudu .


Naši partneři:

Asseco Solutions
Gatema IT a.s.
Celní software s.r.o.
I.S.T. spol. s r.o.

 

Telefon: 474 334 468
Hotline HELIOS: 474 334 531
Technická podpora: 474 334 454
Kontaktujte nás

GDPR:

Smlouva o zpracování osobních údajů a Sdílení dat
Směrnice bezpečnost počítačové sítě a ochrana osobních údajů

 

©2023 ECOdate s.r.o. Všechna práva vyhrazena.