Pomáháme firmám podnikat    ERP systém HELIOS iNuvio


HELIOS iNuvio patří mezi nejrozšířenější podnikové informační systémy (ERP) pro malé a střední podniky. Tento informační systém je efektivním nástrojem nejen pro řízení firmy, ale také pro automatizaci rutinních operací, zefektivnění provozu a snížení nákladů. Svou funkcionalitou pokrývá široké množství oborových řešení, a tím dokáže vyhovět těm nejnáročnějším požadavkům ze strany rozmanitých zákazníků. HELIOS iNuvio dokáže přesně reagovat na specifika a požadavky jednotlivých odvětví.

    Doklady elektronicky a elektronický archiv v HELIOSu


Elektronický oběh dokumentů je častým tématem diskuzí. Uživatelé systému HELIOS v mnoha případech nevyužívají ani základní funkcionality, které jsou v systému standardně obsažené. Někdy od nás zákazník naopak požaduje dodat řešení, o kterém někde slyšel nebo četl. Při dalším zkoumání ale vyjde najevo, že požadovaný nástroj je zbytečně naddimenzovaný nebo neřeší podstatu problému.

    Výroba


Chcete zvýšit efektivitu a modernizovat řízení výroby abyste dosáhli vyšších zisků? Podívejme se spolu na výrobu v systému HELIOS iNuvio, ukážeme Vám, jak toho dosáhnout.

    MES a odvádění operací ve výrobě


Včasné odvádění operací ve výrobě umožňuje vidět a analyzovat online v systému HELIOS informace z pohledu kapacitního vytížení a rozpracovanosti zakázek.

    Obchod a služby


Obchodovat bez aktuálních dat nejde. Potřebujete přehled o rozpracovanosti a termínech obchodní či servisní zakázky. Mějte k dispozici smlouvy a všechny doklady na jednom místě. Získejte s ERP HELIOS možnost reagovat na požadavky zákazníků a změny trhu.

    Řešení pro technické služby města


Kvalitní technické služby města jsou důležitým předpokladem spokojenosti občanů. Úkoly, které město musí plnit, jsou velice rozmanité. Pomůže vám jednotné prostředí a společná datová základna.

    ERPORT je cloud pro HELIOS

Hledáte cloudové řešení?
ERPORT je bezpečné cloudové úložiště, jehož prostřednictvím můžete využívat HELIOS a další firemní aplikace v cloudu, aniž byste se o ně museli starat. Je na Vašem rozhodnutí, které služby a v jakém rozsahu si budete platit.

Naši partneři:

Asseco Solutions
Gatema IT a.s.
Celní software s.r.o.
I.S.T. spol. s r.o.

 

Telefon: 474 334 468
Hotline HELIOS: 474 334 531
Technická podpora: 474 334 454
Kontaktujte nás

GDPR:

Smlouva o zpracování osobních údajů a Sdílení dat
Směrnice bezpečnost počítačové sítě a ochrana osobních údajů

 

©2023 ECOdate s.r.o. Všechna práva vyhrazena.